İçeriğe geç

Merhaba dünya!

Web Sayfama Hoş Geldiniz

Sayfalar arasında gezerken beni biraz olsun tanıma fırsatı bulabilirsiniz. Projelerimi, tecrübelerimi ve hatta arada sırada esip yazdığım hikayeleri okuyabilirsiniz.Sayfalarda gezinirken özgeçmişimden bir parça bulacaksınız. İşim gereği yada kişisel olarak uğraştığım bir çok proje var, genelde kişisel olanlar hiç bitmiyor fakat mevcut halleri hakkında bilgileride bu sayfalarda bulabilirsiniz.

Eskiden fotoğraf çekmeyi severdim. Bu sebeple fotoğraflar bölümünden eski tarihli bir çok fotoğrafa ulaşabilirsiniz. Günümüzde fotoğraf çektirmeyi daha çok seviyorum. Hal böyle olunca yeni fotoğraf sayımda biraz azalma oldu.

Blog yazmaya 2005 yılında başladım. O yıllarda ülkemizde insanlar blog kelimesini daha yeni yeni duyarlarken ben Türkiye’nin ilk blog servisinin kodları ile uğraşmaya çoktan başlamıştım. Elimden geldiğince hala blog yazmaya çalışıyorum. Gerçi her yazı için saatlerce zaman harcamak gerektiğini düşündüğüm için artık eskisi kadar çok yazamıyorum.

Bana ulaşmak isterseniz iletişim bölümünde bilgilerim mevcut. E-posta okumayı, telefon kullanmaya tercih ettiğim için ana iletişim yöntemim bu email adreslerinden oluşuyor.

Tuğrul GÜLENÇ
Yazılım geliştirici

Tarih:Genel